Współpraca z Fizjo w Pracy!

Współpracujemy z fizjoterapeutą Dominikiem Krajewskim, właścicielem gabinetu Human 4 Human w Poznaniu i twórcą programu Fizjo w Pracy.

Szczególne obszary zainteresowań Pana Dominika to terapia zespołów bólowych kręgosłupa, przeciążeń stawów i mięśni, stanów po urazach kończyn dolnych oraz rehabilitacja po operacjach ortopedycznych zwłaszcza stawu kolanowego i kręgosłupa.

Nasze medyczne wkładki systemu Formthotics są idealnym dopełnieniem terapii manualnej i ćwiczeń, szczególnie dla pacjentów u których dolegliwości bólowe kręgosłupa wynikają z nieprawidłowej biomechaniki chodu, czy różnicy długości kończyn dolnych.

Jak wygląda badanie  i dobór indywidualnych wkładek termoplastycznych w Centrum Medycznym Dynasplint?

  1. Badanie na platformie podoskopowej i podobaroskopowej
  2. Dobór wkładki + przygrzanie
  3. Korekcja wkładki klinami ortopedycznymi

Profilaktyka dolegliwości bólowych jest bardzo ważna w związku z tym Pan Dominik stworzył autorski program Fizjo w Pracy, składający się z masaży w miejscu pracy oraz ze szkoleń i ćwiczeń dla pracowników biurowych i produkcyjnych w formie zarówno stacjonarnej jak i online.

Celem Fizjo w Pracy  jest skuteczne zapobieganie przeciążeniom pracy biurowej i produkcyjnej, dbałość o regenerację oraz kształtowanie świadomości własnego ciała. Jest poświęcony profilaktyce i radzeniu sobie z takimi dolegliwościami jak m.in.: ból kręgosłupa lędźwiowego, piersiowego, szyjnego, rwa kulszowa, bolesne napięcia mięśniowe, drętwienia i mrowienia rąk, napięciowe bóle głowy.   Jednym z tematów szkoleń jest także profilaktyka kontuzji sportowych m.in. w sportach biegowych m.in. poprzez zapewnienie jak najlepszej jakości ruchu.

Cieszymy się że team Dynasplint może być częścią stawiania na nogi by pacjent mógł jak najdłużej korzystać z życia w pełni zdrowia!